Answered

Matt bought 8 pie molds at a cost of $0.67 per mold. He also bought 8 pre-
made crusts at a cost of $0.63 per crust. How much did Matt spend on pie
molds?

Answer :

Answer:

$5.36

Step-by-step explanation:

multiply 8 by .67