Answer :
Answer:
$74
Step-by-step explanation:
If each lesson is 18.50 and he has 4 lessons next month, you multiply 18.50 by 4 which you will get 74. So he has to pay $74
Answer:
$74
Step-by-step explanation:
If each lesson is 18.50 and he has 4 lessons next month, you multiply 18.50 by 4 which you will get 74. So he has to pay $74