Answered

Eric goes to the grocery store to buy apples so that he can bake an apple pie He can buy 2 apples for $150 or 6 apples
for $4.50

Answer :

Answer:

mm

Step-by-step explanation:

,l

breezykayla

Answer:

6 apples ofc

Step-by-step explanation:

Other Questions