daniellephelan123 daniellephelan123 Today at 3:19 AM Mathematics Answered David pays $2.99 for a bag of 13 tangerines. Find the unit price in dollars per tangerine. If necessary, round your answer to the nearest cent. Can you please hurry and help!!